O nas

Firma Alarm Cobra System rozpoczęła swoją działalność w roku 1991. Lata doświadczenia i działalności w branży sprawiają że dziś jesteśmy najszybciej rozwijającą się firmą na rynku radomskim. Nasze osiągnięcia zawdzięczamy naszym pracownikom, którzy stanowią siłę i solidny fundament firmy. 

 

Bierzemy pełną odpowiedzialność za świadczone usługi, realizując ustalenia z Klientem, reagując jednocześnie na potrzeby pojawiające się w trakcie realizacji kontraktu. Proponowany przez nas Zintegrowany System Ochrony, gwarantuje optymalizację procesów ochronnych, podnosząc poziom bezpieczeństwa naszych Klientów.  Dbamy o dobre relacje w biznesie, opierając je o konstruktywny dialog, profesjonalizm działań oraz partnerstwo. Nasz potencjał oparty jest o kompetentny i zaangażowany Zespół.


Pozycja oraz ciągły rozwój naszej firmy, związana jest z umiejętnością wykorzystywania wieloletniego doświadczenia, z właściwym rozumieniem potrzeb Klienta oraz inwestowaniem w kapitał ludzki i innowacyjne rozwiązania. 


Kadrę firmy stanowią wyszkoleni, licencjonowani, odpowiedzialni i sumienni pracownicy, wyłaniani poprzez szczegółową selekcję. Są ludźmi o wysokiej kulturze osobistej. Łatwo nawiązują kontakty. Potrafią odnaleźć się w każdej, nawet najtrudniejszej sytuacji.  Skuteczność ochrony wspomagana jest środkami łączności, które są w stałym wyposażeniu naszej kadry. 


Głównym celem naszej działalności jest osiągnięcie doskonałości we wszystkich dziedzinach ochrony. Szczególny nacisk kładziemy na jakość i solidność świadczonych usług oraz działania prewencyjne, mające na celu zapobieganie jakimkolwiek zdarzeniom zagrażającym zdrowiu, życiu i mieniu naszych klientów. Zastosowanie nowatorskich rozwiązań, w połączeniu z profesjonalizmem i solidnością przynosi zamierzone efekty oraz pomaga osiągać cel.


Zajmujemy się kompleksowym wyposażeniem budynków w instalacje sygnalizacji włamania i napadu, instalację sygnalizacji pożaru , telewizję przemysłową oraz systemy domofonów i videodomofonów.


Instalacje są podłączone do Centralnej Stacji Monitorowania, która przez całą dobę nadzoruje system alarmowy i w razie wykrycia włamania, napadu lub pożaru zawiadamia własne patrole interwencyjne, policję, straż pożarną oraz osoby wskazane przez użytkownika obiektu.


Instalacje wykonywane są w oparciu o urządzenia renomowanych firm polskich oraz zagranicznych, posiadających wymagane atesty i homologacje.